Stavební činnost

Stavební činnost firmy Annamat – chytrá správa nemovitostí

Stavební činnost:  firma Annamat, zabývající se stavební činností, napomáhá svým klientům ke zlepšení stavu nemovitosti či bytové jednotky a tím také k úspoře energií, vynaložených k užívání nemovitosti. Samozřejmostí jsou odborné znalosti ve všech stavebních odvětvích, od projektové dokumentace, dotačních programů až po financování samotné rekonstrukce nemovitosti.

Rekonstrukci domu provádíme podle zadání klienta buď jako částečnou, nebo ji pojímáme jako kompletní modernizaci. V každém případě dojde k technickému zlepšení stavu objektu a následně pak k významným úsporám energií. Je třeba dobře zvážit rozsah rekonstrukce, aby úspory byly co nejvyšší. Rekonstrukcí se prodlouží celková životnost domu a zhodnotí se jak budova, tak jednotlivé byty.

Dále zajišťujeme kompletní rekonstrukce bytových jednotek, včetně všech platných vyhlášek, především po revizní stránce profesionální firmou.

Nabízené stavební činnosti:

např. veškeré kontaktní fasádní  zateplovací systémy, včetně odvětrávané fasády firmy Life Brick a jiné dle přání klienta. Dále nabízíme údržbu kontaktních fasád, která spočívá v omytí fasády a renovaci fasádní omítky přetřením.

Prioritně nabízíme kompletní údržbu a rekonstrukce bytových domů pro SVJ , obce, bytová družstva a majitele ostatních nemovitostí prověřenými odborníky.